Filtre Su ofis temizliği ve diğer pek çok alanda hizmet vermiş olan bir firma olarak tanımlanabilir. Hem ısıtma hem de soğutma özelliği bulunan su sebilleri almış ve hizmetini vermektedir.
 
 Temassız Sebil Hakkında Bilgi
 

 Temassız olan sebiller diğer sebil türlerinden farklı olarak temassız bir şekilde su verebilmesidir. Bu son zamanlarda oldukça büyük önem arz etmiş ve pek çok şirket ya da firma tarafından tercih edilmiştir.
 
 Daha hijyenik ve temiz bir ortam oluşturmak amacı ile temassız sebil kullanımında artış görülmüştür. Bunun yanı sıra temas edilmeden kullanım özelliği gösterdiği için kullanan kişilerin içinin rahat etmesi amaçlanmıştır. Direkt olarak akışlı ultra filtreleme özelliğine sahip olan bir sistemdir. Lezzetli su vermeyi sağlar. Bunun nedeni ise mineral kaybı olmadan çalışma göstermesi olarak bilinir.
 
 Filtre Su Temassız Sebil Hizmeti Hakkında Bilgi
 
 Filtre Su içerisinde yer alan pek çok sebil türü içerisinden biri olan temassız sebil son zamanlarda oldukça fazla kullanım olarak tercih edilmiştir. Tezgah üstü sebillerde görülen bu temassız özelliği mikrobik olma, dokunma ile gelişme gösteren pek çok virüsü engellemeye fayda sağlar. Sıcak ya da soğuk olarak kullanılabilen ve temassız olması açısından kullanım kolaylığı sağlar. Çok yönlü olan özellikleri ile 110 cm kadar dikey bir yüksekliğe sahiptir. Covid - 19 gibi virüslerin engellenmesini hedef alan bir sistem olup, bu virüs ile birlikte kullanımında yaygınlık görülmeye başlanmıştır.